زمان جاری : پنجشنبه 10 خرداد 1403 - 5:09 بعد از ظهر
نام کاربری : پسورد : یا عضویت | رمز عبور را فراموش کردمارسال پاسخ
تعداد بازدید 93
نویسنده پیام
mehrdadabd آفلاین


ارسال‌ها : 2
عضویت: 1 /4 /1395


اصول درونی و بیرونی سئو 1
متريک هاي داخلي سايت در پروسه سئو سايت ، ليستي از اقداماتي را شامل مي شود که درون صفحات سايت اجرا مي گردند. در اولين گام مي بايست کلمات کليدي انتخاب گردد. انتخاب کلمات کليدي در بهترين فرم ليستي از آنها مي باشد که تمامي حول کلمه کليدي اصلي مي باشند. اين امر موجب مي شود که گوگل و ديگر موتورهاي جستجو اين ذهنيت را پيدا نمايند که تمامي صفحات سايت شما در محوريت يک کلمه کليدي انتخابي که همان در راستاي سئو سايت شما مي باشد و در نتيجه بهبود در رنکينگ خود در آن کلمه کليدي را خواهيد ديد.

متريک هاي داخلي سايت در سئو

متريک هاي داخلي در سئو سايت که در قالب متاتگ ها ، چگالي کلمات کليدي ، لينک دهي داخلي ، تنظيمات پيکربندي ، تايتل ها ، تيترهاي داخلي و ديگر المان موثر بيان مي گردد. در کنار اين ها متريک هاي بيروني سايت که در واقع در مفهوم اعتبار بخشي به سايت مي باشند در معناي بک لينک ها و لينک گذاري خارجي در پروسه سئو سايت معنا مي يابد.

لينک دهي داخلي کلمات کليدي در سئو سايت مي تواند تعداد دفعات تکرار و نيز اهميت آن کلمه کليدي را در سايت نشان دهد. عنوان صفحات ، تيترهاي داخلي نيز بسيار پر اهميت مي باشند و سعي نماييد کلمات کليدي خود را در عناوين و تيتر صفحات جايدهي نماييد. متاتگ عنوان ، متاتگ توضيحات در پروسه سئو سايت نيز در واقع بيانگر هدف و مقصود از ايجاد صفحه مي باشند پس دقت داشته باشيد که عنوان و نيز توضيحات مناسبي را براي هر صفحه انتخاب نماييد و از تکرار توضيحات براي تمامي صفحات بپرهيزيد.


اصول بيروني سايت در سئو

اصول بيروني سايت در سئو سايت در معناي و تعبيري از لينک هاي خارجي مي باشند که اعتبار را به سايت شما اهدا مي نمايند. گوگل در رنکينگ سايت از فاکتور اعتبار سايت استفاده مي نمايد و اين اعتبار را علاوه بر آيتم هايي که درون سايت وجود دارد از فاکتورهاي بيروني کسب مي نمايد. اگر در پروسه سئو سايت و بهينه سازي سايت ، از سايت هاي معتبر لينک دريافت نموده باشند در واقع اين اعتبار به سايت شما انتقال مي يابد که در پروسه سئو سايت و بهينه سازي شما الزامي مي باشد. هرچه قدر کلمه کليدي شما سخت تر باشد به اعتبار بيشتري از ديگر سايت ها نياز داريد و يا همان به بک لينک هاي معتبر بيشتري نياز داريد.


امضای کاربر :

قیمت اسپیس، قیمت اسپیس فریم، خرید اسپیس فریم، اجاره اسپیس فریم، اجاره اسپیس، سازه نمایشگاهی، خرید اسپیس،فروش اسپیس فریم، اسپیس فریم، فروش اسپیس، اسپیس نمایشگاهی،اسپیس ،نقشه جامع صنعت ، نقشه مجازی صنعت


سه شنبه 01 تیر 1395 - 14:08
نقل قول این ارسال در پاسخ گزارش این ارسال به یک مدیر
ارسال پاسخبرای ارسال پاسخ ابتدا باید لوگین یا ثبت نام کنید.


پرش به انجمن :